MotoNews.pl

Audi Q7 Quattro 3.0 Diesel Wide Track według Kahn Design

31 maja 2013

Kategoria | Kahn Design  Tuning
Marka, model | ,
Audi Q7 Quattro 5

Firma tuningowa z Wielkiej Brytanii, Kahn Design zwykle zajmuje się brytyjskimi modelami, ostatnio jednak pokusiła się o modyfikację niemieckiego pojazdu – Audi Q7 Quattro z 3 litrową jednostką wysokoprężną. Samochód z Ingolstadt otrzymał od Brytyjczyków pakiet poszerzający nadwozie.

Audi Q7 zostało pokryte lakierem w odcieniu głębokiej czerni. Poza tym w przedniej części wymieniono atrapę chłodnicy oraz błotniki – nowe mają dodatkowe wloty powietrza. Nadkola zostały poszerzone, a osłony kół tylnych również wzbogacono o dodatkowe otwory wentylacyjne. Tylny zderzak wymieniono na wersję wentylowaną. Nowy styl nadwozia uzupełniły nowe zaciski hamulcowe oraz zestaw obręczy z lekkich stopów RS-X o średnicy 22 cali ozdobione czerwoną „lamówką”. Na progach drzwiowych znalazły się nakładki ze stali szlachetnej. Szyby przyciemniono. W tyle pojawiły się nowe końcówki rur wydechowych ze stali szlachetnej.

Wnętrze zostało całkowicie odmienione. Na desce rozdzielczej zamontowano czerwono-białe: prędkościomierz i obrotomierz, na pedały gazu, hamulca i sprzęgła nałożono nakładki z aluminium, a fotele przednie i tylne zyskały nową tapicerkę wykonaną z perforowanej, czarnej skóry z czerwonymi, dekoracyjnymi obszyciami i wstawkami.

Zdjęcia: Kahn Design, opracowanie: BM