MotoNews.pl

Range Rover Evoque w limitowanej edycji Sicilian Yellow

10 stycznia 2013

Kategoria | Premiery
Range Rover Evoque 13

Edycje specjalne modeli marki Land Rover zawsze są naprawdę „specjalne”. Zwykle wyróżnia je jedna, bardzo wyjątkowa cecha, która pozwala rozpoznać limitowaną edycję na pierwszy rzut oka. Nie inaczej jest w przypadku najnowszej serii specjalnej Range Rovera Evoque o nazwie Sicilian Yellow.

Nazwa sugeruje, co jest wyróżnikiem tego pojazdu – rzucający się w oczy kolor nadwozia w przyjemnym, rzec można „bananowym” odcieniu żółci. Edycja Sicilian Yellow jest dostępna zarówno dla trzy-, jak i pięciodrzwiowych Range Roverów Evoque. Projektanci zadbali, by niezwykły kolor nadwozia został dodatkowo podkreślony odpowiednio dobranymi dodatkami – w tym przypadku mają one kolor czarny „Santorini Black”.

W nowej limitowanej edycji Range Rovera Evoque debiutuje też pakiet Black Design, który od kwietnia tego roku będzie też dostępny z Range Roverem Evoque w wersji Dynamic. Na pakiet składają się: sportowy spojler w tyle, przyciemnione reflektory i światła przeciwmgielne, czarne logo Range Rovera na masce, przejrzyste klosze lamp tylnych, 20-calowe obręcze z lekkich stopów pokryte błyszczącym, czarnym lakierem, zderzaki z elementami w kolorze „Santorini Black” i ciemne końcówki rur wydechowych.

Zdjęcia: Land Rover, opracowanie: BM