MotoNews.pl

Porsche Cayenne 2010 wymuskane przez TECHART

26 maja 2010

Kategoria | Techart
Marka, model | ,
Porsche Cayenne 2010 wymuskane przez TECHART

Przed paroma miesiącami świat motoryzacyjny z zainteresowaniem spoglądał na Szwajcarię. Podczas odbywającego się w marcu salonu motoryzacyjnego w Genewie Porsche zaprezentowało m.in. najnowszą odsłonę modelu Cayenne.

Obecnie TECHART, jako pierwsza firma tuningowa oferuje opcję indywidualizacji nowego Cayenne, by nadać temu SUVowi nieco ciekawszą osobowość. Oprócz ulepszeń w wyglądzie nadwozia i silnika klienci mogą wybierać wśród różnych możliwości upiększenia swojego pojazdu za pomocą felg i dodatkowych elementów wyposażenia wnętrza.

W ofercie felg znalazły się te z lekkich stopów i kute w rozmiarach od 20 do 23 cali. Oprócz standardowej kolorystyki można także zażyczyć sobie felgi w dowolnej kombinacji barw.

Pakiet zmian we wnętrzu obejmuje m.in.: wykończenia ze skóry w nowych wariantach kolorystycznych, trójramienną, sportową kierownicę z manetkami do przełączenia biegów i system Rear Seat Entertainment, dzięki któremu pasażerowie na tylnej kanapie mogą korzystać z funkcji rozrywkowych i np. oglądać film wyświetlany na monitorach umieszczonych w tyle zagłówków przednich foteli lub słuchać muzyki.

Nadwozie ozdobiono elementami poprawiającymi jego wygląd – można je polakierować na dowolny kolor lub wybrać wykończenie z włókna węglowego.

Silnik przykryto pokrywą wykonaną z włókna węglowego, a układ wydechowy zaopatrzono w podwójne, sportowe końcówki rur ze stali nierdzewnej.

Zdjęcia: Techart