MotoNews.pl

Senner Audi A1

30 sierpnia 2010

Kategoria | Senner Tuning  Tuning
Marka, model | ,
Senner Audi A1

Niemiecki tuner Senner Tuning zmodernizował Audi A1 oferując klientom pakiet zmian indywidualizujących ten model. Jeśli komuś nie wystarczają dodatkowe opcje proponowane przez producenta, może skorzystać z pomocy Senner Tuning, a przy okazji nieco wzmocnić silnik swojego A1.

Moc Audi A1 wyposażonego w silnik 1.6 TDI może zostać zwiększona z 105 KM/77 kW do 140 KM/103 kW, a jego maksymalny moment obrotowy z 250 Nm do 310 Nm dzięki specjalnemu pakietowi optymalizującemu pracę jednostki kontrolnej.

Senner popracował również nad zawieszeniem i kołami. By zwiększony moment obrotowy efektywnie przekładał się na zachowanie samochodu na drodze zastosowano zawieszenie KW z możliwością regulowania ustawienia oraz wspaniałe felgi Barracuda Voltec T6 o wymiarach 8×18 cali zamontowane na ogumieniu 8×18 o wymiarach 225/35-18. Ich klasyczny kształt zapewnia efektywne odprowadzanie ciepła i pozwala podejrzeć mechanizm hamulcowy.

Pakiet uzupełnia sportowy układ wydechowy ze stali nierdzewnej z dwoma końcówkami rur wydechowych o średnicy 90 mm.

Dodatkową zaletą oferty Sennera jest opcja, w której klient może zamówić wykończenie wnętrza całkowicie dopasowane do jego indywidualnych preferencji, jednak zawsze z dużą ilością skóry i elementów z włókna węglowego.

Zdjęcia: Senner Tuning