MotoNews.pl

Infiniti na Los Angeles Auto Show

01 września 2010

Marka, model | , ,
2012 Infiniti M35 Hybrid 2

Na amerykańskim rynku pojawi się nowy, mocny gracz, gdy 18 listopada podczas Los Angeles Interational Auto Show swój debiut będzie mieć model Infiniti M Hybrid w wydaniu na 2012 rok. M Hybrid opiera się na popularnym Infiniti M w wariancie sedan i obiecuje nabywcom osiągi silnika V8 w połączeniu z ekonomicznością czterocylindrowej jednostki, a wszystko to bez kompromisów, jeśli chodzi o przyjemność płynąca z jazdy i przestronność bagażnika. W amerykańskich salonach sprzedaży hybrydowe Infiniti M pojawi się wiosną przyszłego roku.

Infiniti zaprezentuje również nowy model G25 Sedan, który dołączy do linii pojazdów oznaczonych literką G już w tym miesiącu. Infiniti G25 Sedan w wydaniu na rok 2011 wyróżnia się tym samym dynamicznym nadwoziem, wnętrzem i podwoziem co G37 Sedan, jednak wyposażono je w silnik o mniejszej pojemności. 2,5-litrowy DOHC V6 wytwarza 218 koni mechanicznych mocy i maksymalny moment obrotowy on wartości 253 Nm. Cena w USA sugerowana przez producenta to 30 950 dolarów.

Oprócz tego w Los Angeles Infiniti pokaże nowe Infiniti Performance Line G Coupe, które w sprzedaży za oceanem pojawi się już w grudniu. IPL G Coupe, pierwszy model z nowej serii Infiniti Performance Line, jest wyposażone 3,7-litrowy silnik V6 o mocy 348 KM, sportowe zawieszenie i sportowe elementy nadwozia i wnętrza kabiny.

Zdjęcia: Infiniti