BMW M Track Days - sportowe wrażenia do potęgi M

BMW M Track Days - sportowe wrażenia do potęgi M15.06.2023
Przetestuj wybrane modele BMW M na profesjonalnym torze wyścigowym podczas BMW M Track Days! Najbliższa edycja BMW M Track Days odbędzie się 20 czerwca.

BMW M Track Days to wydarzenie, które pozwoli sprawdzić sportowe możliwości samochodów BMW M podczas jazdy na najnowocześniejszym torze wyścigowym w Polsce.

- Uczestnictwo w BMW M Track Days jest doskonałą okazją, aby zapoznać się z charakterystyką samochodów spod znaku M. Uczestnicy będą mogli na własnej skórze poczuć emocje oraz przetestować modele z naszej gamy. A to wszystko na torze Silesia Ring – mówi Paweł Wlazło, szef sprzedaży BMW M w Polsce.
BMW M Track Days

Na uczestników BMW M Track Days czekają niezapomniane emocje oraz imponująca moc drzemiąca pod maską modeli ze sportowej rodziny M.

BMW M3 Competition z przyspieszeniem od 0 do 100 km/h w 3,5 sekundy i 510 KM pozwala doświadczyć typowych dla M wyczynowych właściwości. Oferujące liczne rozwiązania zaczerpnięte ze sportów motorowych, BMW M4 Competition, uzbrojone w silnik o mocy 510 KM i przyspieszające od 0 do 100km/h w 3,5 sekundy, gwarantuje maksymalną dynamikę oraz radość z jazdy.

BMW M Track Days

BMW M5 Competition to niedoścignione połączenie typowego dla M sportowego charakteru z elegancją biznesowej limuzyny. Dzięki mocy 625 KM i przyspieszeniu od 0 do 100 km/h w 3,4 sekundy, spełnia najwyższe oczekiwania pod względem osiągów, zapewniając niespotykaną dawkę intensywnych wrażeń na torze.

Dodatkowo uczestnicy wydarzenia będą mogli przesiąść się na fotel pasażera i wziąć udział w tzw. Taxi Drive, czyli dynamicznych przejazdach z instruktorami BMW M Driving Experience doświadczając pełnego potencjału samochodów. Program gwarantuje sporą dawkę adrenaliny z rodziną BMW M.

BMW M Track Days

BMW M Track Days odbędą się 20 czerwca, 26 czerwca, 17 lipca, 18 lipca, 28 sierpnia oraz 3 października.

Szczegóły dotyczące udziału w wydarzeniu dostępne są na stronie internetowej oraz u dealerów BMW.

Źródło: BMW