Najświeższe informacje prosto z toru F1

Najświeższe informacje prosto z toru F129.05.2007
BMW Polska uruchomiło na swojej stronie internetowej specjalny, dostępny dla wszystkich serwis informacyjny. Serwis zawiera najświeższe wiadomości dotyczące aktualnych wydarzeń związanych z Formułą 1 i ekipą BMW Sauber F1 Team ...

Z myślą o fanach Formuły 1 i BMW Sauber F1 Team, BMW Polska uruchomiło na swojej stronie internetowej specjalny, dostępny dla wszystkich serwis informacyjny.

Serwis zawiera najświeższe wiadomości dotyczące aktualnych wydarzeń związanych z Formułą 1 i ekipą BMW Sauber F1 Team. Oprócz udzielanych na gorąco wypowiedzi członków teamu: Roberta Kubicy i Nicka Heidfelda oraz Mario Theissena i dyrektora technicznego Willy’ego Rampfa, w serwisie można znaleźć świeże informacje dotyczące rozgrywanych aktualnie Grand Prix, nowości technicznych a także opis warunków atmosferycznych panujących na torze i historię poszczególnych Grand Prix. W niedalekiej przyszłości planowany jest serwis SMS-owy z wynikami i najświeższymi informacjami z wyścigów.

Informacje podawane są w języku polskim. Aby dostać się do serwisu należy na stronie www.bmw.pl wejść w zakładkę Aktualności BMW.

Źródło: BMW