Szpiegowskie zdjęcia nowej generacji BMW 7

Szpiegowskie zdjęcia nowej generacji BMW 728.06.2007
Przedstawiamy pierwsze zdjęcia szpiegowskie następcy BMW serii 7 wraz ze zdjęciami komory silnika nowego modelu! Obecna generacja serii 7 jest już na rynku od 2002 roku, a w 2005 samochód przeszedł drobny facelifting ...

W przypadku BMW 7 nowej generacji, koncern postawił sobie jeden cel: sprawić, aby 2.5 tonowy kolos poruszał się po torze tak zwinnie, jak seria M3, a jednocześnie nie stracił nic ze swojego komfortowego charakteru. Reporterzy, którzy uchwycili auto podczas testów potwierdzają, iż nowa "siódemka" rzeczywiście zachowuje się niczym sportowy bolid.

Obecna generacja serii 7 jest już na rynku od 2002 roku, a w 2005 samochód przeszedł drobny facelifting. Zdjęcia szpiegowskie potwierdzają, że nowy model będzie jeszcze większy. Pod szczelnym kamuflażem kryje się nowa maska, inne reflektory, nowe zderzaki i wloty powietrza oraz szersza osłona chłodnicy.

Według nieoficjalnych źródeł, nowe BMW 7 będzie bardziej stonowane od obecnie sprzedawanej wersji i nie wywoła takiego szoku, jak zaprezentowany w 2002 roku model.

Nowa generacja BMW serii 7 zadebiutuje nie wcześniej niż jesienią 2008 roku.

Tutaj znajdą Państwo zdjęcia szpiegowskie nowej generacji BMW serii 7

Źródło: Worldcarfans, informacja Moto Target