Posłuchaj jak brzmi 567 KM w BMW M5!

Posłuchaj jak brzmi 567 KM w BMW M5!10.09.2007
Zaraz po przeczytaniu naszego newsa, proponujemy usiąść wygodnie, podkręcić siłę głosu i posłuchać jak brzmi BMW M5 po kuracji amerykańskiego tunera Evosport. Evosport dzięki przeprogramowaniu jednostki sterującej silnikiem ...

...i zamontowaniu nowego, sportowego układu wydechowego wycisnęło z silnika V-10 dodatkowe 60 koni mechanicznych.

Posłuchaj jak brzmi 567 KM w BMW M5! 1 W zależności od grubości twojego portfela, tuner proponuje również montaż 12-tłoczkowych zacisków hamulcowych z tarczami o średnicy 405 mm z przodu i 4-tłoczkowych z tarczami 380 mm na tylnej osi.

Dodatkowo możemy zamówić zestaw sportowych sprężyn firmy H&R, pakiet aerodynamiczny i szereg dodatków takich jak: 20-calowe kute obręcze kół wykonane ze stopów magnezu, dodatkowe wloty powietrza na masce, czy obudowy lusterek zewnętrznych wykonane z karbonu.

Jednak to co powoduje, że wszystkie włosy staja dęba jest porażający dźwięk jaki dobywa się z czterech okrągłych końcówek wydechu przypominający najlepsze czasy amerykańskich muscle-cars. Jeśli istniałyby Oskary przyznawane za ścieżkę dźwiękową silnika, M5 od Evosport na pewno byłoby faworytem tego roku. Zresztą posłuchajcie sami! Tutaj znajduje się film dokumentujący te imponujące dźwięki.

Źródło: Motor Passion, Carscoop, informacja Moto Target