Są jeszcze bilety do Pit Lane Parku w Warszawie

Są jeszcze bilety do Pit Lane Parku w Warszawie05.06.2008
Miłośnicy Formuły 1, którzy nie mają jeszcze biletów wstępu do goszczącego po raz drugi w Polsce Pit Lane Parku BMW Sauber F1 Team mogą je nabyć na stronie internetowej www.eventim.pl lub w 150 punktach sprzedaży w całej Polsce.

Do rozpoczęcia imprezy pozostał jeszcze tydzień, ale zainteresowanie osób chcących odwiedzić Pit Lane Park jest, podobnie jak w zeszłym roku, ogromne.

Po sukcesie jaki odniósł BMW Sauber F1 Team Pit Lane Park w zeszłym roku, kiedy to przez warszawskie lotnisko Bemowo, przewinęło się w ciągu 3 dni ponad 100 tysięcy osób, firma BMW Polska zdecydowała się zaprosić miasteczko F1 raz jeszcze do Warszawy. Tym bardziej, że fanów tego najszybszego ze sportów w Polsce przybywa.

"W tym roku, aby zapewnić możliwość odwiedzenia Pit Lane Parku bez kolejek jak największej liczbie gości, wprowadziliśmy system biletów uprawniających do wejścia na teren zamkniętego miasteczka Pit Lane Park w wyznaczonym dniu i godzinie.– mówi Diana Poteralska-Łyżnik, PR Manager BMW Polska. - Oprócz emocji czekających na gości wewnątrz Pit Lane Parku, będzie można fantastycznie spędzić czas na tzw. strefie otwartej zajmującej większą część płyty lotniska dostępnej bez biletów".

Atrakcje, jakie zapewniają organizatorzy to miedzy innymi:
- prezentacja najnowszych modeli motocykli oraz samochodów BMW;
- pokazy jazdy na motocyklach w wykonaniu akrobatów z Finlandii,
- prezentacja technologii Runflat oraz xDrive;
- pokazy najnowszej kolekcji odzieży i akcesoriów BMW Sauber F1 Team;
- symulatory jazdy bolidem Formuły 1;
- scena muzyczna, na której prezentowane będą występy zespołów Nowej Generacji;
- specjalny namiot dla dzieci, z atrakcjami przygotowanymi przez firmę Lego;
- gastronomia.

Szczegóły na www.pit-lane-park.pl

Źródło: BMW