BMW M4 Coupe Concept zadebiutuje w Pebble Beach

BMW M4 Coupe Concept  zadebiutuje w Pebble Beach01.08.2013
Zupełnie nowy pojazd koncepcyjny BMW M4 Coupe, którego pojawienie się zapowiadano przy okazji prezentacji BMW serii 4 Coupe z pakietem M Performance, zadebiutuje publiczie na tegorocznym Konkursie Elegancji w kalifornijskim Pebble Beach.

Informację tą podał serwis Auto Express, który twierdzi także, że na przyszłorocznym Detroit Auto Show (które odbędzie się mimo, iż miasto Detroit ogłosiło plajtę) zobaczymy premiery BMW M4 Coupe i M3.

BMW M4 Coupe Concept  zadebiutuje w Pebble Beach 1Jednak niektórzy eksperci motoryzacyjni twierdzą, że to mało prawdopodobne, ponieważ bawarska firma zwykle odczekuje przez około rok, zanim wypuści na rynek wersję M jakiegoś modelu standardowego.

Mimo, że informacja nie została jeszcze potwierdzona oficjalnie, to mówi się, że w Detroit BMW przedstawi też nowy kabriolet serii 4 i coupe serii 2.

Na razie nie wiadomo prawie nic na temat nowego BMW M4. Można zgadywać, że nowe sportowe coupe będzie napędzać 3-litrowy, 6-cylindrowy silnik turbo o mocy przynajmniej 400 KM.

Źródło: autoevolution.com, opracowanie: BM