Citroen na Salonie Samochodowym w Paryżu 2018

Citroen na Salonie Samochodowym w Paryżu 2018 01.10.2018
Gwiazda na stoisku Citroena na międzynarodowym Salonie Samochodowym w Paryżu 2018 - nowy SUV Citroen C5 Aircross pokazuje nową twarz marki Citroen i zapowiada ofensywę samochodów z napędem hybrydowym Plug-In.

Na Międzynarodowym Salonie Samochodowym, który odbędzie się od 4 do 14 października 2018 w Paris Expo Porte de Versailles, Citroen pokaże nową „twarz” zgodną z hasłem marki „Inspired by You”. Zaprezentuje się jako:

Marka dysponująca nową, atrakcyjną i spójną gamą obejmującą 6 modeli wprowadzonych na rynek w niespełna dwa lata, która zdynamizowała sprzedaż. Wspólnym mianownikiem nowych modeli jest wyróżniająca się stylistyka i wyjątkowy komfort, który jest efektem programu Citroen Advanced Comfort®. Flagowym modelem marki jest nowy SUV C5 Aircross, produkowany we Francji, którego światowa premiera będzie miała miejsce na salonie.

Citroen C5 Aircross
SUV Citroen C5 Aircross

Marka popularnych samochodów, która rozpoczyna pierwszy etap ofensywy zmierzającej do elektryfikacji całej gamy od światowej premiery Nowego SUV-a Citroena C5 Aircross Hybrid Concept.

Marka kultowa, która w 2019 roku będzie obchodziła 100-lecie istnienia oraz 70-lecie modelu 2CV i która współpracuje z innymi ikonami stylu jak Jean-Charles de Castelbajac i ELLE lub sportu jak Rip Curl.

Citroen C5 Aircross
SUV Citroen C5 Aircross

Marka innowacyjna, która pragnie zapewnić klientom doświadczenie przyjaznego i bezproblemowego kontaktu poprzez architekturę swojego stoiska, która tworzy komfortową przestrzeń, podobnie jak jej punkty sprzedaży (La Maison Citroen) czy oferowane usługi (Citroen Advisor, okulary SEETRoen, itp.).

Źródło: Citroen