Ofensywa SUV-ÓW Citroena na targach Fleet Market

Ofensywa SUV-ÓW Citroena na targach Fleet Market18.11.2019
Podczas warszawskich targów Fleet Market Citroen zaprezentuje najnowsze modele SUV ze swojej gamy. Obok C3 Aircrossa i C5 Aircrossa odwiedzający będą mogli zobaczyć także Citroena C3 i Berlingo.

Targi Fleet Market to wydarzenie skupiające przedstawicieli 10 000 firm z całej Polski, reprezentujących zarówno duże, jak i małe i średnie przedsiębiorstwa. Co roku podczas targów można zobaczyć blisko 200 modeli samochodów - wiele z nich jest pokazywanych po raz pierwszy w naszym kraju. Fleet Market to także prezentacja całej gamy usług dla klientów flotowych: ofert finansowych, ubezpieczeniowych oraz usług i programów informatycznych.

Podczas tegorocznej edycji targów Citroen zaprezentuje cztery różne modele ze swojej oferty - obok najnowszej generacji użytkowego Berlingo będzie można zobaczyć model C3, cieszący się wielką popularnością wśród klientów flotowych, a także dwa SUV-y - uznany model C3 Aircross oraz debiutującego w tym roku Nowego SUVa Citroen C5 Aircross.

Citroen na targach Fleet Market

To właśnie te modele są głównym motorem napędowym wzrostu sprzedaży samochodów marki Citroen. W okresie styczeń-październik zwiększyła się ona o blisko 7 proc. w porównaniu z analogicznym okresem w 2018 r. Jeszcze bardziej obiecujący wzrost sprzedaży osiągnięty został w październiku tego roku - o 65 proc. w porównaniu z październikiem 2018 r. Dużą część z tego stanowią zakupy firmowe na REGON - od stycznia do października 2019 r. zarejestrowano w ten sposób o 12,6 proc. więcej samochodów osobowych z szewronami na masce niż w tym samym okresie rok wcześniej (dane na podstawie rejestracji wg SAMAR).

Targi Fleet Market odbędą się w środę, 20 listopada, w halach Global EXPO przy ulicy Modlińskiej 60 (teren dawnych zakładów FSO) w Warszawie. Impreza ma charakter zamknięty i jest przeznaczona dla przedstawicieli firm i potencjalnych klientów flotowych.

Źródło: Citroen