Można już składać zamówienia na Citroena e-Spacetourera

Można już składać zamówienia na Citroena e-Spacetourera14.09.2020
Zaprezentowanego w maju tego roku Nowego Citroena e-SpaceTourera w wersji "100% electric" można już zamawiać. Nowy model pojawi się w salonach pod koniec 2020 roku.

Nowy model wpisuje się w strategię elektryfikacji marki "Inspired by You All", w ramach której w 2020 roku zostanie wprowadzonych jeszcze 5 zelektryfikowanych modeli: Ami, e-C4, SUV C5 Aircross Hybrid, e-Jumpy i e-Jumper. Cała gama samochodów dostawczych zostanie zelektryfikowana w 2021 roku.

Citroen e-SpaceTourer ma wszystkie atuty SpaceTourera ‒ szeroką ofertę nadwozi z trzema dostępnymi długościami i nawet 9 miejscami, ultramodułowe wnętrze, 15 systemów wspomagania zapewniających bezstresową jazdę, a także wysokość 1,90 m, która umożliwia wjazd na wszystkie parkingi. Do tego ma napęd elektryczny. E-SpaceTourer jest dostępny w czterech wersjach: Feel i Shine dla klientów indywidualnych oraz Business i Business Lounge dla klientów biznesowych.

Citroen
Citroen e-SpaceTourer

Tryb e-comfort zapewnia płynną jazdę typową dla napędu elektrycznego i wysoki komfort związany z brakiem hałasu. Nowy model może mieć dwa poziomy zasięgu (do 330 km zgodnie z protokołem WLTP). Spełnia wszystkie potrzeby i zapewnia swobodny wjazd do stref ograniczonego ruchu, dostępnych jedynie dla samochodów o niskiej emisji CO2.

Nowy e-SpaceTourer będzie dostępny w cenie od 213 000 zł brutto. Nowy model pojawi się w salonach pod koniec 2020 roku.

Źródło: Citroen