Pierwszy pakiet stylistyczny dla SUV-a Citroena

Pierwszy pakiet stylistyczny dla SUV-a Citroena13.08.2007
Pierwszy pakiet stylistyczny dla SUV-a Citroena Niemiecki tuner Delta4x4 – specjalista od przeróbek aut typu SUV jako pierwszy zaprezentował pakiet optyczny przeznaczony do Citroena C-Crosser.

Bawarska firma proponuje upiększenie tego modelu Citroena za pomocą bogatej oferty akcesoriów. Z pewnością najbardziej rzucającym się w oczy elementem pakietu jest komplet aluminiowych obręczy kół o nazwie Lander, oferowanych w rozmiarach 20 i 22 cali.

Pierwszy pakiet stylistyczny dla SUV-a Citroena 1 Ale dynamiczną sylwetkę pierwszego SUV-a w historii Citroena podkreślają również inne elementy wykonane z ręcznie polerowanej stali: rury podprogowe, nakładka pod zderzakiem, ochraniająca dodatkowo elementy silnika podatne na uszkodzenie podczas jazdy w trudnym terenie, ozdobne listwy nadwozia i sportowy układ wydechowy z dwiema pokaźnych rozmiarów okrągłymi końcówkami. Najdroższe są oczywiście aluminiowe obręcze.

Przyjemność posiadania 22-calowych felg Lander wraz z oponami to wydatek 3414 euro za sztukę. Za sportowy wydech zapłacimy 885 euro, a nakładki na progi o średnicy 76 mm kosztują 995 euro. Wszystkie podane ceny zawierają podatek VAT. Za montaż zapłacimy niestety dodatkowo.

Źródło: Delta4x4, informacja Moto Target