Zabytkowe Citroeny na Auto Nostalgii

Zabytkowe Citroeny na Auto Nostalgii01.06.2012
W dniach 2-3 czerwca tego roku po raz drugi odbędą się Targi Pojazdów Zabytkowych Auto Nostalgia. W Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56C w Warszawie nie zabraknie kultowych modeli spod znaku szewrona.

Już w ten weekend będzie miało miejsce wielkie święto miłośników motoryzacji – Auto Nostalgia. Podczas odbywających się po raz drugi targów, Klub Miłośników Zabytkowych Citroenów wystawi swoje kolekcjonerskie modele spod znaku szewrona. Na stoisku pojawią się m.in. takie klasyki jak DS Pallas, Rosalie 10 czy Traction Avant czyli modele, które zapisały się na stałe na kartach historii motoryzacji.

Odwiedzający targi będą mogli obejrzeć z bliska najnowszy model z linii prestiżowej linii marki – Citroena DS5. Jego nazwa, ale także koncepcja nawiązuje do tego, co w Citroenie najlepsze – kreatywności i odwagi.

Prawdziwi pasjonaci Citroenów z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie pytania związane z historią prezentowanych modeli, a pyszna kawa serwowana przez baristę z pewnością umili pobyt na stoisku.

Źródło: Citroen