MotoNews.pl

Porsche Cayenne Vantage 2 Green Horse według Crazy Tuning

19 marca 2013

Kategoria | Tuning
Marka, model | ,
Cayenne Crazy Tuning 19

Rosyjscy tunerzy nie wyrobili sobie dotychczas jakiejś szczególnej renomy w modyfikowaniu niemieckich modeli, ale być może sytuacja ta właśnie się zmienia. A to za sprawą firmy TopCar, która swą siedzibę ma właśnie u naszych wschodnich sąsiadów. Panowie z TopCar wykazali się właśnie iście słowiańską fantazją tuningując Porsche Cayenne. Ich propozycja nosi nazwę Vantage 2 i mocno poszerza SUVa ze Stuttgartu.

Wszystkie dodatkowe komponent nadwoziowe zostały podkreślone jasnozielonym kolorem, świetnie kontrastującym z bielą nadwozia Porsche Cayenne. Wiosenny, zielony klimat poczujemy także w kabinie, którą wykończono skórą w takim właśnie kolorze, dodatkowo ozdabiając ją dekoracyjnymi szwami. Tego rodzaju tapicerkę znajdziemy na fotelach, konsoli środkowej, panelach drzwiowych i desce rozdzielczej. Zieleń zestawiono z głęboką czernią elementów wykonanych z włókna węglowego, które znajdziemy na desce rozdzielczej, drzwiach i klamkach.

Jeśli się zastanawiacie, kto mógłby jeździć takim samochodem, to spieszymy donieść, że specjalne Cayenne Turbo zamówił klient z Moskwy dla… swojej dziewczyny. Podarował go jej z okazji Dnia Kobiet. Może kobiety w Polsce nie narzekałyby, że to takie komunistyczne święto, gdyby zamiast obowiązkowych niegdyś rajstop i goździka dostawały stuningowane Porsche Cayenne? W każdym razie żadna z naszych redakcyjnych przedstawicielek płci pięknej by nie odmówiła.

Zdjęcia: Crazy Tuning, opracowanie: BM