MotoNews.pl

Land Rover Range Rover 3.0 TDV6 Vogue według A.Kahn Design

23 sierpnia 2013

Kategoria | Kahn Design  Tuning
Range Rover Kahn 6

Brytyjski producent Kahn Design “wypluwa” kolejne modyfikacje różnych modeli z prędkością godną broni maszynowej – ale, w związku z tym, że zwykle zabiera się za naprawdę urokliwe samochody i zwykle nie przesadza z tuningiem, to staramy się prezentować na naszych łamach każdą nowość, jaka opuszcza jego warsztaty. Najnowsze dzieło to przeróbka Range Rovera Vogue z 3-litrowym silnikiem TDV6.

Brytyjski SUV już w wariancie fabrycznym prezentuje się niemal królewsko i naprawdę przyjemnie na niego popatrzeć. Brytyjski tuner postarał się nie zepsuć tego dobrego wrażenia. Nadwozie Range Rovera zostało pokryte metalicznym, czarnym lakierem. Do tego dodano satynowane akcenty na przednim i tylnym zderzaku oraz drzwiach. Na tym tle wyraźnie odcinają się złote zaciski hamulcowe ukryte za 22-calowymi obręczami z lekkich stopów RS600. Panoramiczny, szklany dach pozwala kierowcy i pasażerom podróżować w promieniach słońca, podczas gdy wygodnie rozsiadają się na fotelach obitych perforowaną skórą.

Oferta tuningowa Kahn Design dla Range Rovera Vogue może wydawać się dość skromna, ale nam się te dyskretne modyfikacje bardzo podobają. Z pewnością nie jest to propozycja dla tych, którzy lubią się rzucać w oczy już z daleka, ale ci, którzy cenią sobie elegancję, na pewno przyznają nam rację.

Zdjęcia: Kahn Design, opracowanie: BM