BMW X3 debiutuje w filmie produkcji Marvel Cinematic Universe

BMW X3 debiutuje w filmie produkcji Marvel Cinematic Universe29.06.2021
BMW stanie się częścią Marvel Cinematic Universe - zobaczymy je w nowym hollywoodzkim przeboju "Czarna Wdowa”, pełnym akcji thrillerze szpiegowskim, którego premiera zaplanowana jest na 9 lipca 2021 roku.

W najnowszym filmie Marvel Studios BMW X3 odegra kluczową rolę. Na scenie pojawi się również pierwsze BMW serii 2 Gran Coupé. Ekskluzywne materiały zza kulis są już dostępne na kanale YouTube marki BMW.

To pierwszy raz, kiedy BMW współpracuje z Marvel Studios, a efekt jest po prostu oszałamiający - mówi Jens Thiemer, starszy wiceprezes ds. klientów i marki BMW. - Fakt, że BMW X3 i BMW serii 2 Gran Coupé grają główne role w filmie „Czarna Wdowa” jest częścią naszej strategii marketingowej i nadaje promocji tych modeli silny impuls emocjonalny. Ponieważ emocjonalne i fascynujące historie odgrywają coraz ważniejszą rolę w komunikacji naszej marki, z niecierpliwością czekamy na dalszą współpracę z Marvel Cinematic Universe. - Współpraca między BMW a Marvel Studios ma być kontynuowana nie tylko przy okazji produkcji „Czarnej Wdowy”.

Nie ma lepszego samochodu niż BMW, aby zabrać nas z Natashą w podróż, podczas której rozprawi się ona z przeszłością - mówi Mindy Hamilton, starsza wiceprezes ds. współpracy marketingowej w The Walt Disney Company. - BMW X3 i BMW serii 2 Gran Coupé są pewne siebie i zwinne, tak jak Czarna Wdowa, i nie możemy się doczekać, aby pokazać światu, gdzie razem byliśmy.
BMW

Z planu filmowego do BMW Welt

Wyprodukowany przez Marvel Studios film akcji „Czarna Wdowa” porywa wieloma zapierającymi dech w piersiach scenami kaskaderskimi. Zdjęcia do filmu wystawiły na próbę nie tylko aktorów, ale także ich silnikowych partnerów. Odwiedzający BMW Welt w Monachium będą mogli się o tym przekonać na specjalnej kilkutygodniowej wystawie, która zostanie otwarta równocześnie z premierą filmu. Szczególną atrakcją jest możliwość obejrzenia oryginalnych, dostarczonych prosto z planu pojazdów występujących w filmie. W BMW Welt zaprezentowane zostanie zarówno BMW X3, które podczas jednego z pościgów samochodowych w filmie znalazło się pod ciężkim ostrzałem, jak i BMW serii 2 Gran Coupé z wyraźnie widocznymi śladami po emocjonujących scenach akcji.

Wirtualne doświadczenie u dealerów

Ponadto od 25 czerwca 2021 r. fani marki BMW mają możliwość wirtualnego poznania modeli pojawiających się w filmie „Czarna Wdowa”. Oferowana przez BMW usługa Emotional Virtual Experience (EVE), która jest już dostępna u ponad 2000 dealerów i oddziałów BMW na całym świecie, sprawia, że pojazdy są widoczne w trójwymiarowej, realistycznej prezentacji. Za pomocą EVE VR BMW X3 i BMW serii 2 Gran Coupé zostały przeniesione do cyfrowej rzeczywistości i wstępnie skonfigurowane dla potencjalnych klientów, którzy chcieliby w salonie dealerskim wirtualnie obejrzeć modele przedstawione w filmie.

O „Czarnej Wdowie” produkcji Marvel Studios

W pełnym akcji thrillerze szpiegowskim „Czarna Wdowa” produkcji Marvel Studios tytułowa bohaterka Natasha Romanoff aka „Czarna Wdowa” zostaje wplątana w niebezpieczny spisek, który ma związek z jej przeszłością. Prześladowana przez siłę, która nie cofnie się przed niczym, by doprowadzić ją do upadku, Natasha musi zmierzyć się ze swoją szpiegowską przeszłością i zerwanymi więziami, które pozostawiła za sobą na długo przed tym, jak została częścią Avengersów. W rolę Natashy / Czarnej Wdowy ponownie wcieli się Scarlett Johansson, Yelenę zagra Florence Pugh, jako Aleksieja / Czerwonego Strażnika zobaczymy Davida Harboura, a w Melinę wcieli się Rachel Weisz. Najnowszy film akcji Marvel Studios został wyreżyserowany przez Cate Shortland i wyprodukowany przez Kevina Feige. „Czarną Wdowę” można będzie obejrzeć w kinach.

Źródło: BMW