Notus Evo czyli BMW X6M wg Carlex Design

Notus Evo czyli BMW X6M wg Carlex Design28.06.2022
Notus Evo to modyfikacja dobrze znanego SUVa Coupe klasy wyższej czyli BMW X6M stworzona i zaprezentowana przez Carlex Design.

Notus Evo to pierwsza modyfikacja dobrze znanego pojazdu BMW X6M, stworzona przez Carlex Design. Już na pierwszy rzut oka oszałamia swoim agresywnym nadwoziem. Notus Evo został wzbogacony o karbonowe elementy, nadające mu sportowego wyglądu, oraz pomarańczowe wstawki, akcentujące odważne linie samochodu. Szafirowy błękit nadwozia idealnie kontrastuje z delikatnymi, lakierowanymi pasami.

Notus Evo BMW X6M
Notus Evo BMW X6M

Stylizacja zewnętrzna Notus Evo oparta jest o ideę usportowienia i „odchudzenia” tego potężnego pojazdu. Od frontu pojazdu natychmiast rzucają się w oczy dokładka zderzaka i masywny grill wykonane z karbonu. Z tyłu karbonowy dyfuzor, spojler i dokładka tylnej szyby prezentują się równie imponująco. Po bokach pojazdu zauważymy karbonowe nakładki na progi oraz lusterka. Stylizację uzupełniają pomarańczowe wstawki, nadające pojazdowi agresywnego wyglądu.

Notus Evo BMW X6M
Notus Evo BMW X6M

BMW X6M w wersji Carlex Design skrywa w sobie nietuzinkowe wnętrze wykonane ze skóry w kolorze Lamborghini Orange. Ten intensywny kolor, kochany przez fanów motoryzacji, idealnie współgra z resztą samochodu. Liczne przeszycia i perforacja skóry nadają mu niepowtarzalnego wyglądu, a całości dopełniają kontrastujące elementy wykonane z czarnej skóry.

Notus Evo BMW X6M
Notus Evo BMW X6M

Notus Evo to bardzo odważna modyfikacja tego kultowego już samochodu. BMW X6M w tym wydaniu wyróżnia się sportowym stylem i agresywnym wyglądem, który zadowoli naprawdę wymagającego kierowcę. To jest to, co Carlex Design robi najlepiej – tworzy projekty, obok których nie da się przejść obojętnie.

Notus Evo BMW X6M

Źródło: Carlex Design