BMW M1 - zrób to sam?

BMW M1 - zrób to sam?18.02.2010
BMW wraz z wprowadzeniem nowego modelu z gamy M-power, zamierza dostarczyć pakiet umożliwiający personalizację serii M1. Wygląda na to, że niemiecka marka zamierza wyjść naprzeciw klientom o niezwykle zindywidualizowanym guście, ...

...którym nie wystarcza Performance Package. Jeśli informacje entuzjastów BMW z 1addicts.com okażą się prawdziwie, to fani BMW, będą mogli poszaleć.

Samochód przypomina nieco auto wyścigowe, przygotowane do rywalizacji sportowej. Liczne elementy z włókien węglowych, zapewne wpływają na obniżenie wagi, a agresywny body-kit, podkreśla dynamiczną sylwetkę pojazdu. Prawdziwi fani marki, zapewne dostrzegą odniesienia do przeszłości, w postaci malowanych na czarno wlotów powietrza. Niewielka lotka na bagażniku, dyfuzor pod zderzakiem i 18 calowe koła, dopełniają całości. W środku króluje alcantara, a w oczy rzuca się obrotomierz z białą tarczą. Fotele i boczki drzwi zdobi charakterystyczny dla wersji M, trójkolorowy pas. Taki sam wzór ciągnie się wzdłuż całej karoserii.

Samochód w formie koncepcyjnej, zostanie pokazany na targach w Genewie. Być może BMW traktuje ten projekt jak test, jeśli się uda, podobny pakiet zostanie zaimplementowany dla wersji M3.

Źródło: 1addicts.com, informacja: Moto Target