BMW powraca do Hollywood

BMW powraca do Hollywood30.06.2011
BMW zapowiedziało oficjalnie, że jeden z jego modeli "zagra" w najnowszej produkcji Paramount Pictures o nazwie "Mission: Impossible - Ghost Protocol" z Tomem Cruisem w roli głównego bohatera.

Producenci filmu tym razem postawili na świetne osiągi w połączeniu z mniejszym obciążeniem dla środowiska, więc grany przez Toma Cruisa agent Ethan Hunt będzie w kolejnej odsłonie Mission Impossible poruszać się w koncepcyjnym BMW Vision EfficentDynamics.

BMW powraca do Hollywood 1 Futurystyczny design i duże szklane powierzchnie nadwozia powinny świetnie zaprezentować się na dużym ekranie i w filmie akcji. Twórcy Mission: Impossible – Ghost Protocol zapowiedzieli już, że nie zabraknie w nim scen pościgów w wąskich uliczkach i na zatłoczonych miejskich ulicach. Reżyserią nowych przygód Ethana Hunta zajmie się Brad Bird, a gotowy produkt powinien pojawić się w kinach w połowie grudnia tego roku.

Za to za kilka lat każdy będzie mógł poczuć się jak bohater sensacyjnej opowieści, ponieważ do produkcji seryjnej wejdzie model BMW i8 inspirowany konceptem BMW Vision Efficient Dynamics.

Źródło: BMW, opracowanie: BM