BMW M3 F30 sedan 2014 na zdjęciach szpiegowskich

BMW M3 F30 sedan 2014 na zdjęciach szpiegowskich18.08.2011
Nowa generacja BMW M3 F30 sedan w wersji na rok 2014 przechodzi właśnie testy na słynnej Północnej Pętli niemieckiego toru Nürburgring, gdzie wyśledzili je szpiedzy serwisu WorldCarFans. Pojazd był całkowicie pokryty taśmą kamuflującą, ...

...jednak na zdjęciach można rozpoznać pewne szczegóły dotyczące designu nowej odsłony M3 F30. Wydaje się, że sedan będzie mieć zupełnie nowy przód, z przeprojektowanymi reflektorami i zderzakiem o bardziej agresywnym wyglądzie. Tył M3 w wersji na 2014 rok będzie prawdopodobnie przypominać aktualną generację, być może z drobnymi zmianami w wyglądzie reflektorów.

BMW M3 2014 będzie oczywiście mogło się pochwalić swoim „znakiem firmowym” w postaci podwójnych końcówek rur wydechowych umieszczonych po prawej i lewej stronie tylnego zderzaka. Wygląda na to, że pojazd ma nieco niżej zarysowany profil i w porównaniu z obecnym jest niżej zawieszony. Wydaje się też, że poszerzono nieco nadkola.

Nie wiadomo, jaki silnik będzie się kryć pod maską nowego M3, ale słychać plotki, że będzie to 6-cylindrowa jednostka z potrójnym doładowaniem.

Tutaj można zobaczyć zdjęcia szpiegowskie BMW M3 F30 2014.

Źródło: WorldCarFans, opracowanie: BM