Nowe BMW serii 1 na filmie

Nowe BMW serii 1 na filmie12.09.2011
Już jutro podczas wystawy motoryzacyjnej we Frankfurcie zaprezentują się po raz pierwszy publicznie nowe BMW serii 1. Druga generacja kompaktowego modelu będzie się mogła pochwalić mocnymi, czterocylindrowymi jednostkami ...

...BMW TwinPower Turbo i najnowszymi rozwiązaniami z zakresu technologii BMW Efficient Dynamics.

W ofercie silnikowej znajdzie się nowa generacji jednostek benzynowych i trzy wyjątkowo oszczędne diesle o mocy od 136 KM /100 kW do 184 KM /135 kW. Do standardowego wyposażenia będzie należeć także funkcja Auto Start Stop, tryb ECO PRO wspomagający oszczędną jazdę i układ Driving Experience Control wpływający na charakterystykę pracy pedału gazu, silnika, wspomagania kierownicy oraz DSC.

Nowa seria 1 będzie również oferować: klimatyzację, większą przestrzeń na nogi zarówno z przodu, jak i z tyłu auta, przedział bagażowy o pojemności powiększonej o 30 l (w sumie 360 l), opcjonalną, 8-biegową przekładnię automatyczną, aktywne zawieszenie, systemy BMW ConnectedDrice, system informujący o ograniczeniu prędkości, funkcję No-Passing Info, nową wersję systemu kontroli pasa ruchu i system ostrzegania przed kolizjami.


Źródło: BMW, opracowanie: BM