Nowe BMW M5 gwiazdą ekranu

Nowe BMW M5 gwiazdą ekranu14.10.2011
Już niedługo na rynku pokaże się nowe BMW M5 wyposażone w silnik V8 korzystający z technologii M TwinPower Turbo o mocy 560 KM (412 kW), 7-biegową przekładnię dwusprzęgłową M Double Clutch z systemem Drivelogic ...

Nowe BMW M5 gwiazdą ekranu 1...i aktywny mechanizm różnicowy Active M Differential. Jednak zanim to nastąpi fani produktów BMW M będą mogli nacieszyć się nowym M5 w rzeczywistości wirtualnej, bowiem jest on jedną z gwiazd gry komputerowej Forza Motorsport 4, która właśnie dziś wchodzi do sprzedaży.

Gracze będą mogli zasiąść za wirtualną kierownicą nowego BMW M5 i ścigać się na ponad stu najbardziej spektakularnych torach wyścigowych całego świata. BMW M5 znalazło się nawet na okładce pudełka limitowanej edycji kolekcjonerskiej Forza Motorsport 4. Posiadacze gry będą mogli także wciąć udział w turnieju BMW M5 Forza Cup – zwycięzca zmagań na ekranie zdobędzie jak najbardziej realne BMW M5.

Przypomnijmy, że prawdziwe BMW M5 zadebiutowało we wrześniu podczas salonu motoryzacyjnego we Frankfurcie, a w salonach sprzedaży pojawi się w grudniu.

Źródło: BMW, opracowanie: BM