BMW seria 3 z pakietem M na torze wyścigowym

BMW seria 3 z pakietem M na torze wyścigowym25.09.2012
Seria 3 BMW nie byłaby kompletna bez pakietu akcesoriów z plakietką M, pozwalających na wyróżnienie „beemki” w tłumie. Niemiecki producent oficjalnie zaprezentuje najnowszą odsłonę pakietu M Performance na Międzynarodowym Salonie Samochodowym ...

...w Paryżu już za dwa dni. Oferta akcesoriów M obejmuje specjalne obudowy lusterek bocznych wykonane – oczywiście – z włókna węglowego, nowe obręcze w sportowym stylu, nowy zderzak przedni i tylny oraz nowe fartuchy boczne. Dostępne będą także dodatkowe wykończenia nadwoziowe z włókna węglowego, nowe spojlery, specjalny układ wydechowy i ozdobne detale z włókna węglowego w kabinie.

Oprócz tego BMW serii 3 wyposażone w 2-litrowego diesla (120d, 320d i 520d) będą mogły otrzymać wzmocnienie jednostki napędowej do 197 KM (ze standardowych 181 KM), a jednocześnie ich maksymalny moment obrotowy wzrośnie z 379 Nm do 420 Nm. Powinno to dać rezultaty w postaci „obcięcia” 1 sekundy z czasu rozpędu z miejsca do 100 km/h.

Tuż przed oficjalną premierą nowej oferty akcesoriów M dla serii 3 BMW pochwaliło się, jak będą one wyglądać publikując na YouTube filmik prezentujący BMM serii 3 z komponentami M Performance w akcji na torze wyścigowym oraz szczegółowe zbliżenia poszczególnych elementów wchodzących w skład tego pakietu.

Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo, a zainteresowanych do lektury wcześniejszego artykułu informującego o ekspozycji BMW na Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Paryżu (zostanie tam wystawione m.in. nowe studium BMW Concept Active Tourer, swoją światową premierę mieć będzie BMW serii 1 z wersji xDrive i pokaże się BMW i3 Concept w nowej odsłonie).


Źródło: YouTube, opracowanie: BM