Największy zlot miłośników Hondy NSX w Europie

Największy zlot miłośników Hondy NSX w Europie05.06.2007
Niewiarygodna liczba 43 modeli sportowej Hondy NSX pojawiła się na zlocie zorganizowanym przez jeden z największych fanklubów modelu NSX w Wielkiej Brytanii. Właściciele modelu NSX przybyli na miejsce spotkania z najdalszych zakątków Wielkiej Brytanii ...

Niewiarygodna liczba 43 modeli sportowej Hondy NSX pojawiła się na zlocie zorganizowanym przez jeden z największych fanklubów modelu NSX w Wielkiej Brytanii.

Największy zlot miłośników Hondy NSX w Europie 1 Właściciele modelu NSX przybyli na miejsce spotkania z najdalszych zakątków Wielkiej Brytanii do Wiltshire, aby wziąć udział w jedynej w swoim rodzaju paradzie, która wywarła niesamowite wrażenie na wszystkich zgromadzonych. Niektórzy kierowcy posunęli się o krok dalej i poddali swoje samochody testom wytrzymałościowym, przejeżdżając kolejne okrążenia na pełnym gazie.

Honda UK również miała swój udział w imprezie. Dostarczyła bowiem wyjątkową wersję NSX, która została zarejestrowana w Wielkiej Brytanii w 1990 roku jako drugi model w tym kraju. Pomimo wieku, samochód prezentował się znakomicie dzięki całkowitej renowacji przeprowadzonej przez Honda UK. Na uwagę zasługuje również fakt, iż samochód przejechał od nowości jedynie 12300 kilometrów, a jednym z jego kierowców był Ayrton Senna, który jeździł tym samochodem podczas wizyty w Honda UK.

Źródło: New Car Net, fot. Honda, Informacja Moto Target