Nowa Honda Accord w zbliżeniu

Nowa Honda Accord w zbliżeniu24.01.2008
Honda ujawniła kilka pierwszych, fragmentarycznych ujęć nowej Hondy Accord, która zadebiutuje na Salonie Samochodowym w Genewie w marcu 2008. Materiały, w postaci zdjęć i krótkiego filmu, stanowią przedsmak wrażeń, jakie zapewni premiera nowego modelu.

Zalety nowego Accorda rzucają wyzwanie uznanym konkurentom w segmencie D Premium. Samochód oferuje sportową stylizację i kuszącą dynamikę prowadzenia, a jednocześnie dzięki gamie silników spełniających normy emisji spalin Euro 5, silnie podkreśla ekologiczne zobowiązania Hondy.

Udoskonalone wnętrze, zaprojektowane ze starannie dobranych materiałów, wyznacza nowy standard jakości i spasowania elementów. Wyjątkowy komfort podróżowania wzbogaca silne poczucie osobistej przestrzeni we wnętrzu, zarówno w przypadku kierowcy, jak i pasażerów.

Szczegóły techniczne nadal nie są jawne, ale nowy Accord posiada unikalny zestaw cech z zakresu bezpieczeństwa aktywnego i biernego, który zapewnia mu jeszcze większe zaufanie kierowcy i pasażerów. Nowe modele Accord i Accord Tourer będą miały swoją premierę 4 marca 2008, o godzinie 8.30, na Salonie Samochodowym w Genewie. Sprzedaż modeli rozpocznie się wczesnym latem.

Film oraz więcej (fragmentarycznych) zdjęć znajdą Państwo na www.hondanews.eu

Więcej informacji będzie dostępnych 11 lutego 2008.

Źródło: Honda, informacja Moto Target