Honda Fit (Jazz) Samochodem Roku 2001

Honda Fit (Jazz) Samochodem Roku 200122.11.2001
Samochodem roku 2001 w Japonii została Honda Fit (...) W Europie model ten wejdzie do sprzedaży na początku przyszłego roku pod nazwą Jazz ...

Honda Fit (Jazz) Samochodem Roku 2001 1 Samochodem roku 2001 w Japonii została Honda Fit. Przedstawiamy wypowiedź Pana Hiroyuki Yoshino, Prezesa Zarządu Honda Motor Co., Ltd. dotyczącą nagrody przyznanej temu autu:

"Jesteśmy bardzo dumni, że Honda Fit zdobyła prestiżową nagrodę "Samochód Roku" w Japonii. Zbudowana na nowo zaprojektowanej przez Hondę platformie przeznaczonej dla małych pojazdów i wyposażona w nowy zespół napędowy Honda Fit ma za zadanie stworzyć nową jakość dla małego samochodu - czystszego, bardziej przyjaznego dla środowiska, o zaawansowanym poziomie bezpieczeństwa, ładnej stylistyce, dużej przestrzeni wnętrza, dostarczającego kierowcy dużej przyjemności z prowadzenia. Co najważniejsze, od momentu pojawienia się na rynku, nasz pomysł został doceniony i wspaniale przyjęty przez klientów.

Jest to nagroda zarówno dla naszego produktu i wykorzystanych w nim nowoczesnych technologii jak i dla tych, którzy wspomogli nasz wysiłek, czyli dostawców i firm współpracujących z Hondą. Będziemy kontynuować nasze starania aby oferując najnowocześniejsze technologicznie pojazdy spełniać oczekiwania naszych klientów i społeczeństwa."

W Europie model ten wejdzie do sprzedaży na początku przyszłego roku pod nazwą Jazz.

Źródło: Honda