Sportowa Honda Jazz Si

Sportowa Honda Jazz Si24.03.2010
Brytyjski oddział Hondy wprowadził na tamtejszy rynek sportową odmianę popularnego w Wielkiej Brytanii supermini - modelu Jazz. Udoskonalony wygląd i stylowe wyposażenie dodatkowe ma przyciągnąć do Jazz Si młodych klientów, ...

...którzy chcą wyróżnić się z tłumu za pomocą swojego pojazdu.

Sportowa Honda Jazz Si 1 Opcję Si będzie można zamówić z każdym wariantem modelu Jazz, a więc zarówno z silnikiem 1,4-litrowym, jak i 1,2-litrowym. Sportowa wersja będzie jednak dostępna tylko ze skrzynią ręczną.

Jazz Si wyposażono także w 16-calowe felgi Chronos, chromowaną, sportową kratkę chłodnicy, stylowe dywaniki z wyhaftowanym logo, oraz specjalne plakiety na pokrywie bagażnika i schowku na rękawiczki.

Wszystkie te zmiany były wynikiem badań konsumenckich przeprowadzonych przez Hondę w Wielkiej Brytanii, które wykazały, że młodsi posiadacze Jazzów chcieliby, by ich samochody odróżniały się od tłumu innych Jazzów na drodze. Preferowali większe koła i dodatkowe elementy stylistyczne znane z pierwszej generacji Jazz Sport.} {AKAPIT Si jest odpowiedzią na te oczekiwania i łączy sportowy wygląd z oszczędnym silnikiem, niskim kosztami utrzymania i niewielką emisją CO2.

Źródło: Honda