Ekscytujący film z ekscytującym bohaterem

Ekscytujący film z ekscytującym bohaterem19.04.2010
Przedstawiamy krótkie wideo z cyklu "jak powinno się pokazywać swoje samochody". Bohaterem filmu jest nowa Honda CR-Z. To 90-sekundowe dzieło zostało wyprodukowane przez londyńską agencję Gaucho Productions.

Klip w reżyserii Bena Hume-Patona powstał w przeciągu dwóch dni i dwóch nocy na południu Hiszpanii.

Honda CR-Z została wyposażona w system hybrydowy IMA, który współpracuje z 6-stopniową manualną skrzynią biegów. Co więcej, połączenie wydajnego silnika benzynowego o pojemności 1,5-litra z silnikiem elektrycznym pozwala uzyskać średnie zużycie paliwa na poziomie zaledwie 5,0 litrów/100 km przy niezwykle niskiej emisji CO2.

Kolejną ciekawostką jest funkcja dająca kierowcy możliwość wyboru jednego z trzech trybów jazdy – ECO, NORMAL i SPORT. Każdy z nich zakłada inne ustawienia reakcji przepustnicy, układu kierowniczego, czasu uruchamiania systemu, zatrzymywania silnika spalinowego na postoju (idle stop), klimatyzacji oraz poziomu wspomagania systemem IMA.

W rezultacie, w zależności od potrzeb i sytuacji drogowej, prowadzący może wybierać pomiędzy jazdą dającą najwięcej przyjemności z podróżowania, jazdą maksymalnie ekonomiczną lub jazdą w trybie będącym kompromisem między dwiema poprzednimi opcjami.


Źródło: foto: Honda, informacja Moto Target