Wraptivo Honda CR-Z

Wraptivo Honda CR-Z07.09.2010
Amerykańska firma Meguiar's najbardziej znana jest z produkcji kosmetyków i chemii samochodowej, jednak, rok temu zaproponowała ciekawe rozwiązanie klientom, który chcieliby poprawić wygląd swych samochodów, a nie dysponują specjalnie wysokim budżetem.

Oferta o nazwie Wraptivo została przygotowana we współpracy z firmą 3M i w istocie polega a pokryciu nadwozia winylową „koszulką” o wyglądzie dostosowanym do wymagań klienta.

Wraptivo Honda CR-Z 1 W tym roku Meguiar’s zapowiedział, że podczas targów SEMA, które odbędą się w Las Vegas na początku listopada, zaprezentuje przerobioną wersję Hondy CR-Z. Wraptivo Honda CR-Z nazywana Type-F zostanie wyposażona w kilka akcesoriów poprawiających aerodynamikę w połączeniu z kilkoma innymi elementami importowanymi z Japonii. Wraptivo Honda CR-Z zostanie pokryta winylową warstwą w kolorze matowej czerni i karbonowej czerni z kilkoma błyszczącymi akcentami.

Jednak Wraptivo Honda CR-Z to nie tylko wygląd. Będzie posiadać system kompresorów, specjalny pakiet tuningujący zawieszenie, zmodyfikowaną jednostkę kontrolną silnika i nowy układ wydechowy. Poszczególne komponenty są dziełem tak znanych marek, jak Tein , HKS, BF Goodrich, Volk Racing, Hondata i Recaro.

Wnętrze Hondy CR-Z w wersji Wraptivo będą zdobić panele z alcantary i sportowe fotele kubełkowe.

Źródło: Meguiar's