MotoNews.pl

JMS tuninguje nowe BMW serii 4

26 września 2013

Kategoria | JMS  Tuning
Marka, model | ,
JMS BMW 4

W salonach sprzedaży na całym świecie zaczynają się pojawiać nowe coupe BMW serii 4, a przemysł tuningowy już zaciera ręce i przygotowuje prawdziwą lawinę produktów mających zaspokoić potrzeby maniaków „kastomizacji”, jak zwykło się teraz nazywać oferty pozwalające na dostosowanie do indywidualnych potrzeb klientów standardowych produktów fabrycznych.

Jednym z pierwszych przedstawicieli branży tuningowej, który pokusił się o przygotowanie pakietu dla nowego coupe serii 4 jest niemiecka firma JMS. Tuner planuje już także kolekcję komponentów udoskonalających nowe BMW serii 4 ze składanym dachem, która zostanie przedstawiona, gdy tylko nowy kabriolet zadebiutuje na rynku.

Pakiet przygotowany przez niemieckich specjalistów nosi nazwę „JMS Racelook”. W jego skład wejdą takie komponenty, jak: nowy fartuch przedni (oferowany w cenie 399 euro) dla wersji nieoznaczonych plakietką M Sport, nowy dyfuzor tylny, zestaw nowych, 20-calowych obręczy z lekkich stopów, na których zostaną zamontowane opony w rozmiarze 225/35 z przodu i 255/30 z tyłu (cena w tym przypadku, to 2599 euro) oraz zestaw KW Coilover obniżający zawieszenie, za który trzeba będzie zapłacić 1999 euro.

JMS zapowiedział także, że w ciągu kilku najbliższych miesięcy poszerzy gamę dodatkowych komponentów dla nowego BMW serii 4 o sportowy układ wydechowy, tuning jednostki kontrolnej silnika oraz nowe wykończenia w kabinie.

 

Zdjęcia: JMS, opracowanie: BM