Honda na wystawie motoryzacyjnej we Frankfurcie

Honda na wystawie motoryzacyjnej we Frankfurcie31.08.2011
Gwiazdą stoiska Hondy podczas Międzynarodowej Wystawy Motoryzacyjnej IAA we Frankfurcie, która odbędzie się już za parę tygodni, będzie oczywiście nowy Civic. Od jakiegoś czasu producent publikował krótkie filmiki przedstawiające bliżej ...

Honda na wystawie motoryzacyjnej we Frankfurcie 1...poszczególne aspekty nowego Civica – mieliśmy okazję zapoznać się z technikami wyciszenia kabiny i zapewnienia pasażerom relaksującej jazdy , przyjrzeć się silnikowi i-DTEC oraz charakterystyce jazdy. Dziś Honda ujawniła pierwsze zdjęcie szczegółowo ukazujące tył nowego Civica.

Przypomnijmy, że Honda Civic 2012 stworzona specjalne na potrzeby rynku europejskiego będzie oferowana w segmencie C, wyłącznie w formie 5-drzwiowego hatchbacka. W salonach sprzedaży na naszym kontynencie pojawi się na początku przyszłego roku.

Ekspozycja Hondy we Frankfurcie obejmować będzie również model Insight po faceliftingu na rok 2012 oraz znane już modele: CR-Z, CR-V, Jazz i Accord. Koncern zaprezentuje również kilka konceptów: elektryczne pojazdy na czterech i dwóch kołach: Hondę EV Concept i EV-Neo.

Źródło: Honda, opracowanie: BM