Ferrari 360 Modena w Rage Race

Ferrari 360 Modena w Rage Race15.07.2008
Trzy ognistoczerwone Ferrari 360 Modena załogi Martini Polska startują w Rage Race 2008 - niekonwencjonalnym wydarzeniu o charakterze lifestylowo-motoryzacyjnym. Tegoroczna edycja niecodziennego roadshow Rage-Race ...

...rozpocznie się w Warszawie. 16 lipca w Hard Rock Cafe spotkają się uczestnicy imprezy, a także właściciele najbardziej osobliwych samochodów, by w podziemiach Złotych Tarasów, Rage-Race Patrol mógł przygotować samochody do touru.

Ferrari 360 Modena w Rage Race 1Przez 4 dni i 3 noce, 50 dwuosobowych załóg pokona ponad 2500 km. Wezmą w niej udział najbardziej egzotyczne samochody w tym Aston Martin Vanquish, Maserati, Porsche, Ferrari, czy Corvette, by zgodnie z ideą Grand Tourismo przemierzyć Polskę.

Największą atrakcją Rage-Race 2008 jest obecność załogi Martini Polska, której trzy ognistoczerwone rumaki Ferrari 360 Modena, z charakterystycznymi niebiesko-granatowymi pasami Martini Racing, będą cieszyć oczy zarówno biorących udział, jak i obserwatorów. Jednym z kierowców teamu Martini Polska jest Vito Casetti, dziennikarz i prezenter TVN.

Ideą Rage-Race jest połączenie umiejętności improwizowania i orientacji w terenie z elementami pełnej przygód podróży realizowanej według czystych założeń Grand Tourismo, a więc nietuzinkowy pojazd, dwie osoby, bagaż ograniczony do minimum i noclegi w najwyższej klasy hotelach oraz wieczorna ekskluzywna zabawa.

Źródło: Martini