Gemballa MIG-U1 - tajemnicze Ferrari Enzo

Gemballa MIG-U1 - tajemnicze Ferrari Enzo23.12.2009
Niemiecki tuner znany z modyfikacji modeli Porsche podjął się udoskonalenia Ferrari Enzo. Nie do końca wiadomo czym jest Gemballa MIG-U1, zapowiedzią bardzo krótkiej limitowanej serii aut czy efektem zamówienia klienta, ...

...dla którego powstał jedyny taki egzemplarz samochodu. Informacje o aucie pochodzą od dobrze poinformowanych ludzi działających w branży motoryzacyjnej w Arabii Saudyjskiej. Twierdzą oni, że samochód wyposażono m.in. w zupełnie nowy i kompletny układ wydechowy. Z zewnątrz uwagę zwracają nowy przedni i tylny zderzak z dyfuzorem, nad którym zagościł odpowiednich rozmiarów spoiler. Uzupełnieniem całości są czarne, matowe felgi aluminiowe, boczny body-kit, światła do jazdy dziennej wykonane w technice LED i charakterystyczny dla aut Gemballi wlot powietrza umieszczony na dachu.

Modyfikacje nie ominęły również kabiny, którą wyłożono pikowaną skórą i wykładziną w czerwono-czarnych barwach, a dla rządnych rozrywki zamontowano na szczycie konsoli środkowej duży ekran wideo.

Póki co, nie wiadomo jakie są osiągi auta oraz czy zostanie ono zaprezentowane szerokiej publiczności podczas marcowego Salonu Samochodowego w Genewie.

Tutaj można zobaczyć Gemballa MIG-U1.

Źródło: World Car Fans, fot. Ferrari, informacja Moto Target